Oferta sprzedaży mieszkania nr 3392/3129/OMS

Mieszkanie 2-pokojowe 58 m² na sprzedaż – parter, Zawarcie, Gorzów Wielkopolski

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane na parterze w dwupiętrowej kamienicy w dzielnicy Zawarcie w Gorzów Wielkopolski. To idealna propozycja dla osób szukających wygodnego lokalu z łatwym dostępem – bez konieczności wchodzenia po schodach.

Najważniejsze informacje:
• Powierzchnia: 58 m²
• Liczba pokoi: 2 duże, niezależne pokoje
• Piętro: parter
• Kuchnia: duża, ustawna
• Łazienka: z wanną
• Dodatkowo: funkcjonalny przedpokój

Standard i opłaty:
• Ogrzewanie: własne – piec gazowy dwufunkcyjny
• Ciepła woda: z pieca gazowego
• Czynsz: ok. 500 zł
• Dodatkowe opłaty: prąd i gaz według zużycia

Atuty nieruchomości:
• Niezależny układ pomieszczeń – wygoda dla rodziny lub pod wynajem
• Parter – idealny dla osób starszych lub rodzin z dziećmi
• Kamienica z charakterem
• Piwnica – dodatkowa przestrzeń do przechowywania

Strefa relaksu – ogród dla mieszkańców:

Dużym atutem nieruchomości jest wspólny ogródek, dostępny dla mieszkańców budynku. Do dyspozycji:
• zadbany teren zielony
• miejsce do grillowania
• altana
• pomieszczenie gospodarcze

To wyjątkowa przestrzeń do odpoczynku i spotkań w gronie bliskich.

Lokalizacja:

Zawarcie w Gorzów Wielkopolski to spokojna, dobrze skomunikowana część miasta. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przystanki komunikacji miejskiej oraz tereny rekreacyjne.

Finansowanie:
DLA Naszych klientów posiadamy ofertę NIEODPŁATNEJ pomocy w uzyskaniu kredytu. Pomożemy wybrać najlepszy sposób sfinansowania zakupu.

Zapraszamy na prezentację.

Emila Hrehorczuk

Szczegóły oferty

Lokalizacja Gorzów Wielkopolski, Zawarcie
Typ budynku Kamienica
Rok budowy 0000
Cena 310 000 zł
Rata kredytu * 1 664 zł
Powierzchnia 58.00 m2
Cena/m2 5 345 zł
Liczba pokoi 2
Piętro / liczba pięter Parter / 2
Typ okien PCV
Czynsz 500 zł

Podziel się

 na Facebooku Pobierz PDF z ofertą

Zobacz na mapie

Oferta widziana 22 razy.

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
2010 - 2026 ECH Nieruchomości. All rights reserved.