Oferta sprzedaży mieszkania nr 3393/3129/OMS

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem na sprzedaż – Osiedle Dolinki

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,30 m², położone na 9 piętrze w 10-piętrowym wieżowcu na popularnym i doskonale skomunikowanym osiedlu Dolinki. To doskonała propozycja zarówno dla osób poszukujących własnego mieszkania, jak i inwestorów szukających nieruchomości pod wynajem.

Najważniejsze informacje o nieruchomości

* Powierzchnia mieszkania: 37,30 m²
* Piętro: 9/10
* Liczba pokoi: 2 niezależne pokoje
* Balkon z pięknym widokiem na panoramę miasta
* Piwnica o powierzchni 2,25 m²
* Łazienka z WC i wanną
* Centralne ogrzewanie z sieci miejskiej
* Ciepła woda z termy gazowej
* Czynsz administracyjny: 430 zł
* Dodatkowe opłaty: prąd i gaz według zużycia

Funkcjonalny układ pomieszczeń

Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, co zapewnia wygodę codziennego użytkowania. Jeden z pokoi posiada wyjście na balkon, z którego rozpościera się zachwycający widok na panoramę Gorzowa Wielkopolskiego. Dzięki położeniu na wysokim piętrze mieszkanie jest dobrze doświetlone, a jednocześnie zapewnia większą prywatność i ciszę.

Dużym atutem nieruchomości jest przepiękna panorama na miasto.

Osiedle Dolinki cieszy się dużym zainteresowaniem dzięki rozwiniętej infrastrukturze oraz dogodnej lokalizacji. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, punkty usługowe, przystanki komunikacji miejskiej oraz tereny spacerowe i rekreacyjne. To miejsce idealne zarówno dla singli, par, jak i rodzin z dziećmi.

Naszym Klientom oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Współpracujemy z bankami, dzięki czemu pomagamy znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie finansowe dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy bezpiecznie przejść przez cały proces zakupu mieszkania.

Zapraszamy na prezentację.

Emila Hrehorczuk

Szczegóły oferty

Lokalizacja Gorzów Wielkopolski, os. Dolinki
Typ budynku Wysoki blok
Rok budowy 1973
Cena 220 000 zł
Rata kredytu * 1 181 zł
Powierzchnia 37.30 m2
Cena/m2 5 898 zł
Liczba pokoi 2
Piętro / liczba pięter 9 / 10
Typ okien PCV
Czynsz 430 zł

Podziel się

 na Facebooku Pobierz PDF z ofertą

Zobacz na mapie

Oferta widziana 24 razy.

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
2010 - 2026 ECH Nieruchomości. All rights reserved.